Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale reparatii curente

Număr anunț
DA40121543
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,81 RON
Valoare atribuită
262,81 RON
Data publicării
01.04.2026 11:52
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,81 RON

din 262,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.