Ofertă acceptată Cumpărare directă

P00091-BANDA PERFORATA 17x0,8MM M6-DSNAR CTA

Număr anunț
DA40116632
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44425000-5 · Inele, garnituri, benzi, tije si mortar fin pentru fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,06 RON
Valoare atribuită
33,06 RON
Data publicării
01.04.2026 08:09
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,06 RON

din 33,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.