Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA NEAGRA 6000X2000X30
- Număr anunț
- DA40116423
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
- Furnizor / câștigător
- MAT ADI CONSULTING S.R.L. (CUI 41843567)
- Cod CPV
- 44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.552 RON
- Valoare atribuită
- 15.552 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 07:30
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.552 RON
din 15.552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro