Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii transport Baia Mare-Brasov, Olimpiada Nationala de lb. engleza
- Număr anunț
- DA40122358
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Lucian Blaga, Baia Mare (CUI 26691090)
- Furnizor / câștigător
- MITMAR SRL (CUI 15649767)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 557,85 RON
- Valoare atribuită
- 557,85 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 12:29
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
557,85 RON
din 557,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro