Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport elevi competitii nationale
- Număr anunț
- DA40120380
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Mihai Eminescu" - Baia Mare (CUI 14351052)
- Furnizor / câștigător
- MITMAR SRL (CUI 15649767)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 11:06
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.200 RON
din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro