Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT LUNAR PRODUS LEGISLATIV LEX EXPERT

Număr anunț
DA40118617
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BRAILA (CUI 15752478)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255 RON
Valoare atribuită
255 RON
Data publicării
01.04.2026 09:58
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255 RON

din 255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.