Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servcii de inregistrare a vanzarilor si a achizitiilor
- Număr anunț
- DA40122852
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- ŢIGĂNAŞU ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 46071271)
- Cod CPV
- 79211120-3 · Servicii de inregistrare a vanzarilor si a achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 12:53
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.800 RON
din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro