Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță în domeniul achizițiilor publice proceduri

Număr anunț
DA40121041
Autoritate contractantă
COMUNA BORCA (PRIMARIA BORCA) (CUI 2614139)
Furnizor / câștigător
DAVIO SMART CONSULTING S.R.L. (CUI 50609175)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
01.04.2026 11:33
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.