Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii pentru evenimente

Număr anunț
DA40120379
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
AGRO TM CAMPUS (CUI 32609495)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.049,58 RON
Valoare atribuită
14.049,58 RON
Data publicării
01.04.2026 11:06
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.049,58 RON

din 14.049,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.