Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii audit financiar, Contract de finantare prin Ministerul Energiei-Fondul pentru Modernizare

Număr anunț
DA40120350
Autoritate contractantă
ORASUL HATEG (CUI 5453878)
Furnizor / câștigător
AUDITOR FINANCIAR SARRA SRL (CUI RO14576047)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
01.04.2026 11:05
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.