Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie copiator Canon IR5301i
- Număr anunț
- DA40129232
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
- Cod CPV
- 50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.669,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.669,43 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 10:05
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.669,43 RON
din 1.669,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro