Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace sering 18G+Bonete+Botosi+Plast fixatori+Seringi 2 ml,5ml,10ml,20ml+pg urina 2000ml+masca chirurg

Număr anunț
DA40132595
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,80 RON
Valoare atribuită
1.764,80 RON
Data publicării
02.04.2026 12:48
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,80 RON

din 1.764,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.