Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE FOLEY CU 2 CAI, DIMENSIUNI Ch12-30buc, Ch14-50buc, Ch16 -100 buc, Ch18 -100 buc, Ch20 -50buc

Număr anunț
DA40132536
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
557,70 RON
Valoare atribuită
557,70 RON
Data publicării
02.04.2026 12:45
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,70 RON

din 557,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.