Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAVILION + SET 4 PERDELE

Număr anunț
DA40127933
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI RO14313954)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700,82 RON
Valoare atribuită
700,82 RON
Data publicării
02.04.2026 08:57
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700,82 RON

din 700,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.