Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sort natural 0-31 mm cu transport.

Număr anunț
DA40116986
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
TEHNO FOREST SRL (CUI RO14802756)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
01.04.2026 08:39
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.