Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIAZEPAMUM 10 mg cpr, DIAZEPAMUM 5MG/ML X2 ML sol inj,ALPRAZOLAMUM,RISPERIDONUM, HALOPERIDOLUM 5/2MG

Număr anunț
DA40119565
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
997,20 RON
Valoare atribuită
997,20 RON
Data publicării
01.04.2026 10:33
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

997,20 RON

din 997,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.