Ofertă refuzată Cumpărare directă

Capace canalizare - Mun. Vatra Dornei

Număr anunț
DA40099925
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
ACO SRL (CUI 11525316)
Cod CPV
44115000-9 · Elemente de montaj pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.868,92 RON
Valoare finală
6.868,92 RON
Data publicării
30.03.2026 11:19
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.