Ofertă refuzată Cumpărare directă

CORP LED T8 20W

Număr anunț
DA40072455
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,32 RON
Valoare finală
522,32 RON
Data publicării
25.03.2026 10:16
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.