Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALAM BISCUITI

Număr anunț
DA40132037
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
Furnizor / câștigător
CODRIN & ALEX SRL (CUI 17585660)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,88 RON
Valoare atribuită
371,88 RON
Data publicării
02.04.2026 12:16
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,88 RON

din 371,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.