Ofertă acceptată Cumpărare directă

GPP DUMBRAVA MINUNATA ACHIZITIE ALIMENTE

Număr anunț
DA40130073
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN CIUREA (CUI 18260437)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,87 RON
Valoare atribuită
537,87 RON
Data publicării
02.04.2026 10:42
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,87 RON

din 537,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.