Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE GRADINITA NR 11
- Număr anunț
- DA40128204
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MOTAS VASLUI (CUI 19193069)
- Furnizor / câștigător
- DALSOR COMPANY SRL (CUI 3763619)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551,19 RON
- Valoare atribuită
- 551,19 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 09:12
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
551,19 RON
din 551,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro