Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 66,5% sub estimat
ACHIZITIE LAPTE PRAF PT CR MATERNUS
- Număr anunț
- DA40125687
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 15880000-0 · Produse nutritionale speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717,44 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON 66,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2026 14:57
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 717,44 RON estimat
66,5%
Adjudecat la 33,5% din estimat · economie 477,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.