Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet diverse produse alimentare

Număr anunț
DA40125521
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA (CUI 4348840)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430,73 RON
Valoare atribuită
430,73 RON
Data publicării
01.04.2026 14:49
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430,73 RON

din 430,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.