Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA EMERG 30LED 7H PERM 19-915/P

Număr anunț
DA40129373
Autoritate contractantă
CRESA ,,PRICHINDEL (CUI 21299089)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,50 RON
Valoare atribuită
46,50 RON
Data publicării
02.04.2026 10:10
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,50 RON

din 46,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.