Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set tubulatura pentru sistemele de compresie vasculara

Număr anunț
DA40127644
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
02.04.2026 08:36
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.