Număr anunț
DA40124056
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 MANGALIA (CUI 29067041)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,58 RON
Valoare atribuită
239,58 RON
Data publicării
01.04.2026 13:48
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,58 RON

din 239,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.