Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor Gaming LG UltraGear™ G4, 24'', IPS, Full HD, 144Hz (O/C), 1ms MBR, HDMI 2.0 24G411A-B.AEU
- Număr anunț
- DA40130136
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355,36 RON
- Valoare atribuită
- 355,36 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 10:46
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
355,36 RON
din 355,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro