Acasă · Licitații
· Vehicule pentru persoane invalide, scaune cu rotile si dispozitive conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARAVAN MEDICAL 4 PAR.I
- Număr anunț
- DA40128912
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 33193000-9 · Vehicule pentru persoane invalide, scaune cu rotile si dispozitive conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.847,15 RON
- Valoare atribuită
- 2.847,15 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 09:50
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.847,15 RON
din 2.847,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro