Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE TEXTILE SI ARTICOLE CONEXE

Număr anunț
DA40128642
Autoritate contractantă
OPERA BRASOV (CUI 4317746)
Furnizor / câștigător
UNICO S SRL (CUI RO3557082)
Cod CPV
19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.823,50 RON
Valoare atribuită
6.823,50 RON
Data publicării
02.04.2026 09:36
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.823,50 RON

din 6.823,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.