Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOPAMINUM 5mg/ml*10ml; EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM 50mg/ml

Număr anunț
DA40120070
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.294,72 RON
Valoare atribuită
2.294,72 RON
Data publicării
01.04.2026 10:54
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.294,72 RON

din 2.294,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.