Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
Crema RF - 1000 ml fl pt terapia Diatermie - TECAR (RADIOFRECVENTA) - REF.6670/01.04.2026, LAB. RMFB
- Număr anunț
- DA40133582
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2026 13:36
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540 RON
din 600 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.