Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coada cozi din metal pentru mop 1.4 m 1.4m metri 140 cm ANA
- Număr anunț
- DA40133209
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,40 RON
- Valoare atribuită
- 131,40 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 13:18
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,40 RON
din 131,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro