Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARGININA-SORBITOL 50 mg/ml + 100 mg/ml / CT X 20FL X 500 ML SOL. PERF.
- Număr anunț
- DA40132060
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142 RON
- Valoare atribuită
- 142 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 12:17
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142 RON
din 142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro