Ofertă acceptată Cumpărare directă

MELISEPTOL FOAM PURE, 750 ml -Dezinfectant sub forma de spuma pt suprafete si aparatura 19797 OPM

Număr anunț
DA40130132
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432 RON
Valoare atribuită
432 RON
Data publicării
02.04.2026 10:45
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432 RON

din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.