Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet reactivi de laborator

Număr anunț
DA40129730
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.522,90 RON
Valoare finală
11.522,90 RON
Data publicării
02.04.2026 10:27
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.