Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set produse de curatenie
- Număr anunț
- DA40126949
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EMIL DRĂGAN ” UNGHENI (CUI 18160365)
- Furnizor / câștigător
- SERBON S.R.L. (CUI 49682121)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.069 RON
- Valoare atribuită
- 4.069 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 17:32
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.069 RON
din 4.069 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro