Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polihidroxiclorura de aluminiu PAX 18
- Număr anunț
- DA40125360
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI RO11390391)
- Cod CPV
- 24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.974 RON
- Valoare atribuită
- 13.974 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 14:41
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.974 RON
din 13.974 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro