Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE DETERGENT CU PULVERIZATOR SPRAY DE PENTRU GEAMURI GEAM 500 ML 500ML CLIN

Număr anunț
DA40124175
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA BOCSA (CUI 15175086)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,80 RON
Valoare atribuită
262,80 RON
Data publicării
01.04.2026 13:53
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,80 RON

din 262,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.