Ofertă acceptată Cumpărare directă

GALEATA DE DIN PLASTIC CU STORCATOR PENTRU MOP DREPTUNGHIULARA 14L 14 L LITRI

Număr anunț
DA40123760
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA BOCSA (CUI 15175086)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,60 RON
Valoare atribuită
120,60 RON
Data publicării
01.04.2026 13:34
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,60 RON

din 120,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.