Ofertă refuzată Cumpărare directă

Solutie vascoelastica Pe-Ha-Visco metilceluloza 2% 2.0ml

Număr anunț
DA40131089
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
KEMBLI-MED SRL (CUI RO10511100)
Cod CPV
33730000-6 · Produse de ingrijire a ochilor si lentile corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare finală
1.150 RON
Data publicării
02.04.2026 11:32
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.