Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs instruire Manager Risc - cod COR 325708, fara certificat EOQ

Număr anunț
DA40123587
Autoritate contractantă
AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI RO4283163)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA ROMANA PENTRU CALITATE ARC (CUI 4194643)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.160 RON
Valoare atribuită
20.160 RON
Data publicării
01.04.2026 13:27
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.160 RON

din 20.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.