Ofertă refuzată Cumpărare directă

ALBUNORM 200G/L SOL PERF X 50ML (ALBUMINA UMANA)

Număr anunț
DA40117610
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.008,80 RON
Valoare finală
8.008,80 RON
Data publicării
01.04.2026 09:12
Data finalizării
02.04.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.