- Număr anunț
- DA40119621
- Autoritate contractantă
- R1096128 Compania APA Brasov
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,69 RON
- Valoare atribuită
- 213,69 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 10:36
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213,69 RON
din 213,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro