Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet echipament si accesorii pentru computer
- Număr anunț
- DA40123774
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- ALWAYS AROUND S.R.L. (CUI 40839770)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.989 RON
- Valoare atribuită
- 1.989 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 13:35
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.989 RON
din 1.989 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro