Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem PC Computer Desktop ASUS Mini Tower V500, Intel i3-1315U RAM 8GB, SSD 512GB, Monitor 24"
- Număr anunț
- DA40120629
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.919 RON
- Valoare atribuită
- 1.919 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 11:16
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.919 RON
din 1.919 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro