Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Solutie vascoelastica Pe-Ha-Visco metilceluloza 2% 2.0ml
- Număr anunț
- DA40132572
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- KEMBLI-MED SRL (CUI RO10511100)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.104 RON
- Valoare finală
- 1.104 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 12:46
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.