Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera supraveghere

Număr anunț
DA40132001
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,63 RON
Valoare atribuită
301,63 RON
Data publicării
02.04.2026 12:15
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,63 RON

din 301,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.