Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa anestezie epidurala /peridurala continua ce cateter G19- PERIFIX 402 cod 4514025 HC

Număr anunț
DA40125590
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33171100-0 · Instrumente pentru anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.687 RON
Valoare atribuită
1.687 RON
Data publicării
01.04.2026 14:52
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 07:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.687 RON

din 1.687 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.