Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
PANTOPRAZOL ROMPHARM 40 mg pulb.pt.sol.inj. X 1 flac. PANTOPRAZOLUM
- Număr anunț
- DA40132908
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.550 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2026 13:03
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.550 RON
din 4.700 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.