Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anti TPO Clia/ CL 1000i

Număr anunț
DA40130282
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.460,40 RON
Valoare atribuită
42.460,40 RON
Data publicării
02.04.2026 10:54
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.460,40 RON

din 42.460,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.